Kontakta oss

KUNDTJÄNST & JOURNUMMER
Tveka inte att höra av dig till oss om du har några som helst frågor rörande vår tjänst eller ett specifikt uppdrag. Du är välkommen att ringa, mejla eller skicka meddelande via kontaktformuläret.

Kundtjänst & Jour: 08-409 022 10
E-post: info@varduppdrag.se

FÖRETAGSUPPGIFTER
Vårduppdrag Sverige AB
Solna Business Park
Svetsarvägen 15, 2 tr
171 41 Solna

Org.nr: 559062-4911
Godkänd för F-skatt

  • SKICKA ETT MEDDELANDE
    Använd gärna kontaktformuläret för att skicka ett meddelande till oss

Kristian Magaliff
Grundare & VD
Läkare, SSK samt ekonomi
kristian.magaliff@varduppdrag.se
0737 75 20 45

John Carlson
Bemanningsagent
Läkare Psykiatri & Primärvård
john.carlson@varduppdrag.se
0701 44 77 74

Maria Dahlin
Bemanningsagent
SSK Vård av äldre, Hemsjukvård
maria.dahlin@varduppdrag.se
0765 175 786

Filip Bergman
Bemanningsagent
SSK Primärvård
filip.bergman@varduppdrag.se
0704 61 74 63

Violeta Stevovic
Bemanningsagent
Undersköterskor
violeta.stevovic@varduppdrag.se
0704 347 561

Fredrik Hallman
Bemanningsagent
SSK
fredrik.hallman@varduppdrag.se
0707 77 95 60