Våra medarbetare

Våra engagerade och motiverade medarbetare finns alltid till hands för att hjälpa dig med ditt uppdrag!

Kristian Magaliff
Grundare & VD
Läkare, SSK samt ekonomi
kristian.magaliff@varduppdrag.se
0737 75 20 45

John Carlson
Bemanningsagent
Psykiatri & Primärvård
john.carlson@varduppdrag.se
0701 44 77 74

Maria Dahlin
Bemanningsagent
SSK Vård av äldre, Hemsjukvård
maria.dahlin@varduppdrag.se
0765 17 57 86

Filip Bergman
Bemanningsagent
SSK Primärvård
filip.bergman@varduppdrag.se
0704 61 74 63

Violeta Stevovic
Bemanningsagent
Undersköterskor
violeta.stevovic@varduppdrag.se
0704 347 561

Fredrik Hallman
Bemanningsagent
SSK
fredrik.hallman@varduppdrag.se
0707 77 95 60

Är du intresserad av att jobba hos Vårduppdrag?

Skicka gärna in en spontanansökan till kristian.magaliff@varduppdrag.se med lite info om dig själv.