Våra medarbetare

Våra engagerade och motiverade medarbetare finns alltid till hands för att hjälpa dig med ditt uppdrag!

Kristian Magaliff
Grundare & VD
Läkare, SSK samt ekonomi
kristian.magaliff@varduppdrag.se
0737 75 20 45

Modou George
Försäljningschef
Läkare, SSK
modou.george@varduppdrag.se
073-529 22 59

Niclas Lindroth
Bemanningsagent
SSK
niclas.lindroth@varduppdrag.se
0707 77 95 60

Anders Eriksson
Bemanningsagent
SSK
anders.eriksson@varduppdrag.se
070 461 74 63

Filmon Kiflom
Bemanningsagent
SSK
filmon.kiflom@varduppdrag.se
070 482 74 59

Alper Erdogmus
Bemanningsagent
SSK
alper.erdogmus@varduppdrag.se
0765 17 57 86

Pontus Brydolf
Bemanningsagent
SSK
pontus.brydolf@varduppdrag.se
076 517 57 85

Är du intresserad av att jobba hos Vårduppdrag?

Klicka här för att se aktuella lediga tjänster.
Vi välkomnar även spontanansökan, maila gärna din ansökan till modou.george@varduppdrag.se.